Choose your region
Kontakt |  Polska
Menu

Kierownicy Regionów Sprzedaży

Region 1
Kierownik Regionu Sprzedaży
Michał Owsianny
tel. 606 11 20 10
email:
Michal.Owsianny@pipelife.com

Specjalista ds. Techniczno Handlowych 
– Instalacje Wewnętrzne
Kajetan Olszewski
tel. 735 20 69 11
email:
Kajetan.Olszewski@pipelife.com

 

Region 2
Kierownik Regionu Sprzedaży
Piotr Mazgajski
tel. 606 91 55 95
email:
Piotr.Mazgajski@pipelife.com

Specjalista ds. Techniczno Handlowych 
– Instalacje Wewnętrzne
Maciej Teterka
tel. 606 84 59 68
email:
Maciej.Teterka@pipelife.com

 

Region 3
Kierownik Regionu Sprzedaży
Michał Jankowski
tel. 698 657 517
email:
Michal.Jankowski@pipelife.com

Region 4
Kierownik Regionu Sprzedaży
Piotr Dębski
tel. 606 11 20 55
email:
Piotr.Debski@pipelife.com

Województwa: mazowieckie i łódzkie
Marek Salski
tel. 785 85 19 13
Marek.Salski@pipelife.com

Specjalista ds. Techniczno Handlowych
– Instalacje Wewnętrzne
Województwa: mazowieckie i łódzkie
Tomasz Podgórzak
tel. 532 79 03 65
email:
Tomasz.Podgorzak@pipelife.com

 

Region 5
Kierownik Regionu Sprzedaży
Jarosław Skorża
tel. 602 13 20 15
email:
Jaroslaw.Skorza@pipelife.com

Specjalista ds. Techniczno Handlowych
– Instalacje Wewnętrzne
Marcin Marek
tel. 538 64 59 90
email:
Marcin.Marek@pipelife.com

 

Region 6
Kierownik Regionu Sprzedaży
Grzegorz Jedynak
tel. 660 41 24 32
email:
Grzegorz.Jedynak@pipelife.com

Specjalista ds. Techniczno Handlowych
– Instalacje Wewnętrzne
Maciej Waszczuk
tel. 884 20 93 60
email:
Maciej.Waszczuk@pipelife.com

telephone